radegast vyzva










facebook


Startovní listina

Radegastova výzva 2016

STARTOVNÍ LISTINA

Startovní listinu pro rok 2016 najdeš následovně:

  • Klikni na pole REGISTRACE START
  • z VÝBĚRU ZÁVODU vyber Radegastova výzva 24 hodin nebo Radegastova výzva 13 km - pod tímto závodem najdeš také seznam registrovaných na akci Výstup na Radegasta pro kostní dřeň 2016
  • klikni na pole: Výpis přihlášek

 

Radegastova výzva 2015

#TýmKategorieČlen týmuRočníkČip
1 Al-Ma-Ra na kopci Mix Holusa Marek 1982 1
Hamřík Milan 1975 1
Holušová Radana 1988 1
2 Arabica team 3 Mix Tkáčová Libuše 1973 2
Tkáčová Klára 1999 2
Tkáč Prokop 1997 2
3 Baletky Dolní Dobrouč Mix Zápotocký Vojtěch 1987 3
Pospíšilová Martina 1986 3
Habásková Lenka 1989 3
4 Beskydy brothers Muži Kaša David 1984 4
Pavlínek Martin 1971 4
5 Black and white flying duck Mix Kačírek Zdeněk 1985 5
Jurč Michal 1980 5
Marečková Veronika 1984 5
6 BSD Muži Hudeček Luděk 1956 6
Váhala Lukáš 1990 6
Jedlička Roman 1978 6
7 Caballo Blanco team Horní Bečva Muži Pavlica Václav 1977 7
Ondruch Stanislav 1980 7
Pisárik Lukáš 1981 7
8 Carpe Diem Mix Kohout Tomáš 1985 8
Merenda Lukáš 1981 8
Plešková Veronika 1986 8
9 Coyoti Muži Pešek Pavel 1990 9
Kovář Jan 1988 9
Badal Robin 1994 9
10 CTS Czech Republic Mix Kraus Ludvík 1973 10
Gogola Adam 1984 10
Gogolová Lenka 1983 10
11 čvandraci Muži Vančura Miroslav 1979 11
Rozkydal Martin 1967 11
Bobek Tomáš 1988 11
12 D&M Mix Rathouský Michal 1985 12
Roubíčková Drahomíra 1983 12
13 EPO Snails Mix Jemelíková Adéla 1988 13
Mrázek Matěj 1989 13
Vaňkát Honza 1986 13
14 Footcamp Mix Ševčík Martin 1976 14
Jirman Jiří 1978 14
Vladimírová Veronika 1981 14
15 Funny team Muži Černoch Zdeněk 1983 15
Baletka Stanislav 1970 15
Badaň Robert 1978 15
16 Gracie Ženy Brožová Dominika 1989 16
Sedláčková Petra 1971 16
Kutňáková Veronika 1989 16
17 GRIMO Tým Muži Novák Radomír 1985 17
Dvořák Luboš 1986 17
Ivánek Petr 1981 17
18 H24FIT Ženy Raczová Jana 1990 18
Foltová Petra 1985 18
Hrabovszká Hana 1986 18
19 Horochodci Muži Gottwald Václav 1955 19
Florián Ivan 1967 19
Gottwald Jiří 1979 19
20 Hyppytyyny tyydytys Muži Sosnovec Jiří 1980 20
Abrahamčík Adam 1987 20
Lampart Petr 1979 20
21 CHRC Muži Brožovič Vít 1990 21
Obrtlík Václav 1990 21
Šebesta Richard 1988 21
22 Jar-Da-Ho Muži Charvát Dalibor 1989 22
Charvát Jaroslav 1962 22
Smusz Jan 1985 22
23 Je to ta zeď! Mix Janošková Eva 1989 23
Mucha Michal 1987 23
Beňo Marek 1986 23
24 Ježek na kopci Mix Wrona Tomáš 1985 24
Brynda Pavel 1982 24
Lukšová Pavla 1983 24
25 JOF X-team Ostrava Muži Žůrek Jiří 1983 25
Šíma Vít 1976 25
26 Kids Of tarahumara Mix Knotek Jan 1972 26
Šlachtová Ivana 1985 26
Pavliska Jakub 1987 26
27 Kitty Ženy Olšovská Michaela 1991 27
Frňková Zuzana 1989 27
Frňková Martina 1985 27
28 Kluci v akci Muži Marák Jakub 1987 28
Vahalík Lukáš 1987 28
Davídek Daniel 1983 28
29 Kluci z Kluk Muži Fiala Tomáš 1968 29
Kašpar Vojtěch 1980 29
Magoči Jan 1991 29
30 Koštýři Muži Kovařík Pavel 1986 30
Petrucha Lukáš 1983 30
Šnajder Patrik 1990 30
31 KrausTeam Muži Kraus Bohumil 1975 31
Kraus Jiří 1988 31
Juřena Jiří 1978 31
32 KTH Trail Muži Haltof Lukáš 1987 32
Trojan Radek 1986 32
Kocich Tomáš 1986 32
33 LaS Bike Muži Šlachta Jakub 1998 33
Rohel Marek 1994 33
34 Lovci Mamutů Mix Chytilová Lucie 1987 34
Chytilv Stanislav 1961 34
Říha Pavel 1985 34
35 Nechťáci Mix Hrobař Luboš 1981 35
Slavíková Monika 1986 35
Houdek Jakub 1987 35
36 Oderské brzdy Muži Hájek Jiří 1984 36
Vlček Tomáš 1989 36
Rozkopal Vojtěch 1972 36
37 Oderské brzdy "B" Muži Peňáz Jiří 1974 37
Štěpán Martin 1975 37
Štepán Radim 1989 37
38 PAMILO-TEAM Mix Skácel Miroslav 1960 38
Hermann Martin 1984 38
Vojkovská Ilona 1974 38
39 PLuH za Bejka Mix Pícha Jan 1982 39
Bílková Simona 1971 39
Bílek Pavel 1970 39
40 POHODÁŘI Mix Gorný Petr 1970 40
Krausová Lucie 1978 40
Szopa Slavomír 1970 40
41 PrudeTeam Muži Prudič Ivan 1982 41
Zahradnik Roman 1958 41
Lampa Pavel 1986 41
42 RAWIO - HUISMAN Muži Viej Radomír 1976 42
Klim Tomáš 1975 42
Šimek Jiří 1981 42
43 Rychlá parta Mix Buriánek Roman 1965 43
Buriánek Tomáš 1989 43
Mikulecká Marcela 1973 43
44 Senior klub team Tábor Mix Kostlán Petr 1969 44
Kostlánova Simona 1971 44
Loudín Lukáš 1989 44
45 Slušnej oddíl Muži Cenkl Tomáš 1978 45
Cenkl Jakub 1982 45
Kučera Martin 1987 45
46 Superrychlí šneci Mix Vítková Monika 1984 46
Vejražková Petra 1984 46
Baďura Zdeněk 1990 46
47 ŠMAK Mix Škuca Zbyněk 1987 47
Kantor Miroslav 1990 47
Kantorová Vladěna 1993 47
48 Test dobré shody Ženy Funioková Taťána 1977 48
Pospíšilová Martina 1978 48
Slívová Zdeňka 1969 48
49 The Cooling Birds Muži Navrátil Michal 1974 49
Martinec Václav 1989 49
Stančík Bedřich 1984 49
50 The North Face XRNNRS Mix Maršálková Klára 1997 50
Blabla Pavel 1992 50
Martyčák Jan 1989 50
51 TOBI&STARSHOLLOW / SKVK.CZ Mix Píša Martin 1982 51
Rek Filip 1978 51
Geletičová Anna 1964 51
52 Trojanovické uzenky Muži Friedrich Radim 1965 52
Březina Josef 1971 52
Březina Josef 1993 52
53 "Už se to trhá" Muži Kramoliš Bohuslav 1974 53
Čuberka Petr 1979 53
Myška Zdeněk 1988 53
56 Veteráni Muži Závodný Tomáš 1963 56
Král Petr 1960 56
Schreier Roman  1969 56
57 Vietcong Muži Šenka Tomáš 1976 57
Soušek Jakub 1992 57
Ševčík Tomáš 1993 57
58 VVV JOKATO Mix Slowiaczek Josef 1962 58
Ježowicz Antonín 1968 58
Mrózek Kateřina 1978 58

Radegastova výzva 2014

Číslo Název týmu      Sestava týmu Město    Kat. Platba
      Miloš Škorpil  Praha     
 1 Běžecká škola    Zdeněk Dančo  Františkovy lázně  muži ANO 
       Štěpán Boháček Františkovy lázně     
       Martin Ryzí  Baška    
 2 SK Fighter Inside     Lukáš Marek Ostrava   mix ANO 
       Michaela Knápková  Trojanovice    
      Rostislav Filipec  Trojanovice     
 3 Adidas Outdoor     Zbyněk Cypra Vizovice   muži ANO
      Vít Ryška  Brno    
       Jiří Hájek      
Hotovsoni    Věra Rozkopalová  Odry  mix   ANO
       Stanislav Hájek      
      Lucie Pavlíková  Lichnov    
 5 Kérkonošský fúrie     Jana Vodvárková Semily ženy   ANO
       Eliška Vodvárková Semily     
  LH BESKYD    Miroslav Čulík   Ostrava    
 6  EXTREM   Jiří Nesit  Brušperk  mix   ANO
   TEAM    Klára Kožušníková Ostrava     
      Taťána Funioková  Lučina     
 7 Střecha Pospíšil    Martina Pospíšilová Trojanovice ženy   ANO
       Laura Bergerová  Zlín    
      Petra Mücková  Příbor    
 8  CS-1000    Zuzana Urbancová Studénka mix   ANO
       Peter Valo Trebatice    
       Jan Urbaczka      
 9 NVPP    Lukáš Košut  Třinec  muži   ANO
      Matěj Urbaczka       
   Hyppytyyny   Jiří Sosnovec   Ostrava    
10   tyydytys   Adam Abrahamčík  Opava  muži   ANO
       Tomáš Bulejko Ostrava     
      Radek Trojan   Prostějov    
11  KTH Trail     Tomáš Kocich Horní Datyně   muži  ANO
       Lukáš Haltof Třinec     
      Lucie Míková       
 12  PLuH za Bejka   Jan Pícha   Ostrava  mix ANO 
      Petr Mík       
      Lukáš Marek       
 13 ŠMAK     Vladěna Kantorová  Frenštát p.R.  mix  ANO
      Zbyněk Škuca       
  FCB     Oldřich Vaňko       
 14 StarsHollow   Martin Maniš   Frenštát p.R.  muži  ANO
  Frenštát p.R.    Mário Hložek      
      Martin Píša   Kunčice p. O.    
15  SKVK.CZ    Anna Geletičová   Ostrava mix  ANO 
       Lukáš Smejkal Ostrava     
   CEPro
  Nicolas Výskala
     
16  team Martin Rozkydal  Ostravice  muži  ANO
       Lukáš Chmiel      
      Jakub Král  Petrovice u K.     
17  Tempaři    Martin Sikora   Vělopolí mix   ANO
       Petra Komárková  Střítež    
      Zbyněk Bardoň   Suchdol n. O.    
18   BĚŽÍME?!    Kateřina Dědáková  Zlín mix   ANO
      Pavel Balzar   Ostrava    
   Zvířátka   Monika Reková   Hradec Králové    
19   pana   Romana Vinšová   Hradec Králové ženy   ANO
   Krbce    Eva Tichá  Náchod    
   Bažanti    Rudolf Rusz      
 20  z   Roman Tomizcek Třinec muži   ANO
  Podjavorového    Dalimil Hota      
       Lukáš Merenda Hodslavice     
21  Můžem!!!    Martin Kořínek  Hodslavice  mix  ANO
      Veronika Srničková Frenštát p. R.     
  SK    Radek Matúš  Frenštát p. R.     
 22 Valašského     Patrik Sojka Skalité  muži  ANO 
  království     Matěj Tomík Horní Tošanovice     
      Dušan Polák  Bruntál     
23  WTF    Vladimír Slaný  Krnov  muži  ANO 
             
      Eva Janošková   Opava    
 24 Je to ta zeď!    Marek Beňo   Velké Hoštice  mix ANO
      Michal Mucha   Velké Hoštice    
  KrausTeam   Jiří Kraus   Šternberk    
 25  -    Bohumil Kraus Šternberk  muži   ANO
   Šternberk    Ludvík Kraus Vratimov     
       Tomáš Hyksa Prachovice     
 26 Nechťáci    Vratislav Staněk   Přelouč mix  ANO 
       Eva Čáslavová Mělník     
  MojeNamesti.com     Kristián Škoda Příbor     
27   /    Jana Čupová  Metylovice  mix ANO 
  Novatop    Ondřej Černoch  Kopřivnice     
      Jakub Pastva  Praha     
 28 Mohykáni     Ondřej Pastva  Praha muži  ANO 
       Radomír Zmija Horní Bludovice     
      Milan Kőnig       
 29  Regenerujte.cz    Josef Machů  Příbor muži   ANO
       Luboš Friedl      
      Martin Rada   Rožnov p. R.    
 30 Valachiarun.cz    Tomáš Štverák  Zubří  mix  ANO 
      Lucie Štveráková Valašské Meziříčí    
      Aleš Jarolím   Ostrava    
 31 KAM racing tem   Michaela Chovancová  Ostrava  mix ANO 
       Karel Marszolek  Ostrava    
      Roman Cigler   Uherský Brod     
32  Los Lazaros   Ondřej Zdražil  Praha  muži ANO 
       Jan Dostal  Přerov    
      Roman Marek   Frenštát p. R.    
 33 Radgost    Pavel Čeliňák  Studénka   muži ANO 
       Michal Marek Frenštát p. R.     
       Lucka Krausová  Vratimov    
 34  Tornáda    Monika Drdáková Olomouc  mix  ANO 
      Vojtěch Kocián  Metylovice     
      Michal Karhan   Praha    
 35  Umučená    Matyáš Kubín  Praha muži  ANO 
      Peter Stolárik  Chářovice     
      Petr Kašpárek       
 36 Veřovská trojka :-)     Miroslav Vrobel  Veřovice mix  ANO 
      Marcela Pargačová       
   The Ministry    Jakub Sajdl  Ostrava    
37   of    Veronika Nováková  Frýdek-Místek mix  ANO
   Silly Walks    Jáchym Mück Sedliště     
       Lukáš Mynář  Trojanovice    
 38 Mňagali     Ondřej Bujok Frenštát p. R.   muži ANO 
       Michal Petr  Kunčice p. O.    
   K.T.V.   Vladimír Polák       
 39 Nový Jičín    Tomáš Nahorniak  Nový Jičín   muži ANO 
      Kamil Bezděk       
      Jakub Šlachta   Krmelín    
 40  Happy feet   Marek Vávra  Stará Ves n. O.  muži  ANO 
      Michal Šperlín   Krmelín    
      Karel Šiška  Hlubočky     
 41 Běžci z Burku    Kateřina Šišková  Hlubočky   mix ANO
       Lukáš Jakl  Velká Bystřice    
   Lenka    Lenka Wágnerová      
 42  a   Robert Wágner  Ostrava  mix  ANO 
  dva kluci    Martin Sroka       
      Petr Gorný       
 43 RyKuPe     Ryszard Marek Třinec   muži ANO
      Jakub Gorný       
   Dobrodruzi    Václav Gottwald      
 44  z   Ivan Florián  Křižanovice  muži  ANO 
   Křižanovic    Jiří Gottwald      
   ODLO
   Kateřina Němcová Krhová     
 45  EURO CAR    Petr Malý  Krhová  mix ANO 
  Zlín    Václav Marek  Frenštát p. R.     
  Footcamp.eu     Tomáš Cenkl  Praha    
 46  "Náhradníci"    Jakub Cenkl Olomouc  muži   ANO
       Martin Ševčík  Praha    
      Yvetta Králová      
 47  Veteráni    Petr Král Frýdek-Místek  mix  ANO
       Tomáš Závodný      
       Václav Martinec      
 48  The cooling birds    Michal Navrátil  Valašské Meziříčí  muži  ANO
       Jakub Valach      
       Ondřej Střelba  Praha    
 49  Solidní sešlost    Pavla Přívozníková  Praha  mix  ANO
       Radka Zahradniková  Fryčovice    
      Lenka Trojáčková Brno    
 50 Čokotlamiči   Štěpán Mráček  Brno  mix  ANO
      Alexandra Pavlíková  Opava    
       Tomáš Wrona Rychvald     
 51  Ježek na kopci   Marie Zagorová   Ostrava  mix  ANO
       Ondřej Kopa  Ostrava    
       Tomáš Beránek      
 52  VHT Přerov   Jiří Balcárek   Přerov  muži  ANO
      Pavel Horný       
       Monika Slavíková Pardubice     
 53  The Fools   David Kopecký   Pardubice  mix  ANO
      Luboš Hrobař Pardubice    
       Zdeněk Baďura      
 54  Splašeni šneci    Pavel Ruzek  Grygov  mix  ANO
       Jana Havláková      
   Srí Chinmoy    Adam Petrašek  Ostrava    
 55  Marathon team    Zdeněk Kačírek  Ostrava  muži  ANO
       Martin Válek  Ostrava    
       Jan  Martínek  Ostrava    
 56  prASAci    Lukáš Slepčan  Havířov  muži  ANO
       Ondřej Guniš  Ludgeřovice    
       Vladimír Polák      
 57  RUNNERS GNJ    Eliška Vlčková  Nový Jičín  mix  ANO
       Ondřej Mrklovský      
       Milan Karhánek      
 58  Balini    Jiří Balihar  Olomouc  mix  ANO
       Hana Baliharová      
       Dalibor Charvát      
 59  Klobásy z terasy    Jaroslav Charvát  Karviná  muži  ANO
       Jan Smusz      
       David Smrčka  Valašské Meziříčí    
 60  Pornoflorbal    Marek David  Praha  muži  ANO
       Martin Turek Frenštát p. R.     
       Martin Václavík  Trojanovice    
 61  Rychlé bábovky    Petr Jiskra  Frenštát p.R.  muži  ANO
       David Blažek  Frenštát p.R.    
       Jakub Beneš  Kopřivnice    
 62  ProBen    Jan Procházka  Klokočov  muži  ANO
             
   Báječný    Kateřina Nepovímová  Čeladná    
 63  Ultra    Anna Tamášová  Havířov  ženy  ANO
   Team    Gabriela Hašlarová  Havířov    
       Jiřina Pánková      
 64  JIŘ-KA    Karolína Ďatková  Frenštát p. R.  mix  ANO
       Václav Ďatka      
       Michal Vaněk  Bordovice    
 65  Mrtvoly    Michal Klabazňa  Frenštát p. R.  muži  ANO
       Tomáš Benáček  Valašské Meziříčí    
       Jana Raczová Zdounky    
 66 Pokus-Omyl     Radek Kotěšovec Jarcová  mix ANO
       Zdeňka Slíková  Zdounky    
       Drahomíra Roubíčková      
 67  D&M    Michal Rathouský  Hradec Králové  mix  ANO
             
      Libor  Hubálek  Psáry    
 68 Kufrujsnámi.cz    Patricie Pavlíčková  Junce  mix  ANO
       Zuzana Holubová  Jílové u Prahy    
       Markéta Dolečková      
 69  Zebra    Josef Rajský  Praha  mix  ANO
       Barbora Vávrová      
       Petr Žitník      
 70  No stress    Dalibor Knap  Olomouc  muži  ANO
       Martin Kraina      
       Lukáš Bach
 Ostrava    
 71  Poníci    Jan Čouka  Traplice  muži ANO 
       Tomáš Kukuč  Ostrava    
       Karel Havel  Kozlovice    
 72  Ondrášek    David Havel  Kozlovice  mix ANO
       Inge Ruská  Ostrava-Poruba    
       Radim Slezák      
 73 Stodolní B    Petr Buffa  Ostrava  muži ANO 
       Jan Paleček      
       Jan Hurta  Šenov    
 74  Trail Runners    Tomáš Krupa  Baška  muži ANO
       Vojtěch Kostka  Hrádek    
       Antonín Malina      
 75  Fpohodě    Lucie Bednářová  Mladá Boleslav  mix ANO 
             
      Lucie Kadlecová   Havířov    
 76  SeŠumBlu   Vendula Smutková  Horní Těrlicko mix  ANO 
       Michal Hlavacka  Frýdlant n. O.    
      Lukáš Váhala   Nový Jičín    
 77 Novojičínsko    Adam Rýdel   Hodslavice  muži ANO 
      Milan Macháč  Mořkov     
       Peter Bajs      
 78 Khulový blesk    Sylva Bajsová  Ostrava  mix  ANO 
             
  SK Oceláci    Michal Nevřala  Ostrava     
 79  Ostrava   Robert Prouza  Frenštát p. R.  muži  ANO 
      Josef Bugner  Ostrava     
      Pavel Kovařík  Nový Jičín    
 80  Koštýři   Lukáš Petrucha Frenštát p. R.  muži ANO 
       Michael Petrucha Polešovice     
      Stanislav Kytlica  Kroměříž     
81 MY TŘI    Jindřich Hanzlík Kroměříž  mix  ANO
      Markéta Kytlicová  Kroměříž    
      Petr Tvarůžek       
82 Bratři v triku    Ondřej Tvarůžek  Frenštát p. R.   muži ANO 
      Jan Tvarůžek       
       Pavel Světelský      
83 RC Sepetná     Daniel Světelský Frýdek-Místek   muži ANO
      Karel Světelský       
   JulboWay   Stanislav Najvert   Ostrava    
84  -    Aleš Velička  Ostrava  muži ANO 
  GEKKO    Radim Kasalík   Kravaře    
      Libor Gavlas       
85  AVA   Ondřej Richter   Havířov muži  ANO 
      Bedřich Vynikal       
      Ondřej Ševčík  Frýdlant     
86  S14 team   Teodor Stojanovič  nad   mix ANO
      Aneta Svobodová  Ostravicí     
       Milan Bohunský  Raškovice    
87 Fajňáci     Marek Kohut Lučina  mix  ANO
      Kateřina Bohunská   Raškovice    
      Tomáš Kohout       
88 "Už se to trhá"     Bohuslav  Kramoliš  Hodslavice  muži ANO
      Petr Čuberka       
  MK Seitl   Vít Otevřel  Český Těšín     
89   Jiří Pytlík Hlučín  muži ANO 
   Vinotéka u Karla    David Flaša Frýdlant n. O.     
  TÝM    Igor Mihalčík Ostrava     
90  HOSPŮDKY   Lukáš Hubeňák Lichnov muži  ANO
   U KUMPÁNA    Lukáš Sládeček  Frenštát p. R.     

 

 

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE