finallllllll_2.png


facebook


..

 

        Výstup na Radegasta

pro Jakuba

Jedná se o turistickou charitativní akci  na podporu dárcovství kostní dřeně - pro pomoc lidem, kteří čekají na svého dárce.Tradičně se koná v malebných Beskydech se zázemím na chatě Koksař  v Trojanovicích – Ráztoka, kousek od Frenštátu p. R.

 

 Darujte naději a přihlašte se do Českého národního registru dárců dřeně!

V letošním roce chceme uspořádat pochod pro 16 letého Jakuba, který svého dárce již našel - rádi bychom touto akcí zvýšili povědomí široké veřejnosti o možnosti darování kostní dřeně a zároveň podpořili Jakuba formou finančního výtěžku z dobrovolného vstupného..

Kuba_2.png

 

 Přijďte se s rodinou a nebo kamarády projít do hor, užít si krásy nejbarevnějšího měsíce v roce a zároveň přispět svou účastí na dobrou věc..

smajlík

Trasa dlouhá cca 12 km vede přesturisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště nebo kolem památné sochy pohanského boha Radegasta.. Akce je určena pro všechny, kteří mají chuť si vyjít do přírody a nebo se jen aktivně zúčastnit a podpořit dobrou věc - formou turistického pochodu.

Více informací o akci naleznete v propozicích

Haimaom

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE