finallllllll_2.png


facebook


..

Výstup na Lysou pro Matěje

Jedná se o turistickou charitativní akci na podporu dárcovství kostní dřeně - pro pomoc lidem, kteří čekají na svého dárce. Zázemí akce bude v Ostravici - u hostince U řeky.

Vstupné je zdarma

Matějovi Kučerovi byla ve 13 letech diagnostikována rakovina krve. Od té doby začal pro Matěje a jeho rodiče doslova boj o jeho život. Přestože bojují ze všech sil, sami na zákeřnou nemoc nestačí. Jejich jedinou nadějí je nalezení vhodného dárce kostní dřeně, jejíž darování je dnes již naprosto bezbolestné a zároveň dobrovolné - dá se přirovnat k běžnému odběru krve - kdykoli se můžete rozmyslet, zda chcete darovat nebo ne. Jedinou podmínkou je věk 18-35 let a dobrý zdravotní stav.

V zázemí akce - před hostincem U řeky - budou připraveni experti z krevního centra z Ostravy - od 9 do 11 hod., kteří vám poskytnou všechny důležité informace ohledně dárcovství. Přímo zde se pak budete moci zapsat do registru dárců kostní dřeně - půjde o běžný stěr z dutiny ústní - můžete tak zachránit život nejen Matějův, ale i další lidi s podobným osudem.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete do registru vstoupit, budeme moc rádi, když Matěje podpoříte i svou účastí a nebo sdílením události, aby se nás 9. června mohlo sejít v Ostravici co nejvíce a Matějovi tak pomoci najít vhodného dárce!

Termín akce:   

sobota 9.6. 2018 --- společné foto a start v 10:15

Zázemí:

Ostravice - hostinec U řeky

Trasa:

Povode z Ostravice po červené turisické značce až na vrchol Lysé hory. Zpateční trasa povede po stejné cestě zpět dolů.

http://www.radegastovavyzva.cz/radegast-vyzva/mapa-zavodu

 Účast zahrnuje:

--- podporu dobré věci a nezapomenutelný zážitek :) ---

--- Pamětní placka pro každého ---

--- Společná fotka všech účastníků akce ---

Haimaom

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE