finallllllll_2.png


facebook


..

Výstup na Lysou pro Matěje

Jedná se o turistickou charitativní akci  na podporu dárcovství kostní dřeně - pro pomoc lidem, kteří čekají na svého dárce. Zázemí akce bude v Ostravici - u hostince U řeky.

 Darujte naději a přihlašte se do Českého národního registru dárců dřeně!

Matějovi Kučerovi byla ve 13 letech diagnostikována rakovina krve. Od té doby začal pro Matěje a jeho rodiče doslova boj o jeho život. Přestože bojují ze všech sil, sami na zákeřnou nemoc nestačí. Jejich jedinou nadějí je nalezení vhodného dárce kostní dřeně, jejíž darování je dnes již naprosto bezbolestné a zároveň dobrovolné - dá se přirovnat k běžnému odběru krve - kdykoli se můžete rozmyslet, zda chcete darovat nebo ne. Jedinou podmínkou je věk 18-35 let a dobrý zdravotní stav.

V zázemí akce - před hostincem U řeky - budou připraveni experti z krevního centra z Ostravy - od 9 do 11 hod., kteří vám poskytnou všechny důležité informace ohledně dárcovství. Přímo zde se pak budete moci zapsat do registru dárců kostní dřeně - půjde o běžný stěr z dutiny ústní - můžete tak zachránit život nejen Matějův, ale i další lidi s podobným osudem.

matej.png

Přijďte se s rodinou a nebo kamarády projít do hor a zároveň přispět svou účastí na dobrou věc!

smajlík

Akce je určena pro všechny, kteří mají chuť si vyjít do přírody a nebo se jen aktivně zúčastnit a podpořit dobrou věc - formou turistického výstupu.

Více informací o akci naleznete v propozicích

Haimaom

  

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE