finallllllll_2.png


facebook


 

TRASA ZÁVODU

 

Parametry okruhu:

Délka – 12,5 km

Převýšení – 589 m

Okruh povede od chaty Koksař přes Ráztoku směrem do kopce po modré turistické značce na Pustevny (1018 m.n.m.). Dále po hřebenu kolem vyhlídkového altánu Cyrilkyk památné soše Radegasta (1105 m.n.m.), KDE JE OTOČKA u oficiální kontroly (stánek s reklamní vlajkou) a pak se pokračuje zpět na Pustevny.

POZOR - K VŮLI BEZPEČNOSTI SE ZPĚT NESBÍHÁ KOLEM ROZHLEDNY CIRILKA, ALE BĚŽÍ SE NA OKOLO PO SILNICI. 

Na Pustevnách pak následuje odbočka na Knížecí cestu - HNED NA ZAČÁTKU JE U HORSKÉ SLUŽBY ELEKTRONICKÝ KOBEREC NA SNÍMÁNÍ ČIPŮ!!! - pak trasa pokračuje mírným klesáním po lesní cestě Knížecí s výhledy do frenštátské kotliny zpět na chatu Koksař.

 

! POKYNY K PREZENTACI –

ZÁLOHA NA ČIPY (500 Kč) !

 • Prezentace celého týmu provádí kapitán týmu a také vyřizuje na recepci ubytování pro tým (pro prezentaci a pro vyřízení ubytování je nutná přítomnost pouze kapitána týmu)
 • Během sobotní prezentace obdrží každý závodník tašku s číslem a různými drobnostmi
 • kapitán týmu také obdrží  štafetový kolík v podobě dvou elektronických čipů !!!  - pro přesný záznam vrcholové a cílové kontroly.
 • KAPITÁNOVI TÝMU SE VYDÁVAJÍ DVA ELEKTRONICKÉ ČIPY PROTI VRATNÉ ZÁLOZE – 500 Kč (ZA DVA ČIPY)!!!! – přineste prosím přesný obnos peněz, ať není problém s rozměňováním J

DVA ELEKTRONICKÉ ČIPY 

 • Závodník na trati musí vždy projít kontrolou a MUSÍ MÍT DVA ČIPY UMÍSTĚNY NAD KOTNÍKY! – viz. obrázek níže - aby došlo k zaznamenání uběhnutého okruhu. V případě, že závodník nebude mít u sebe čipy, např. je zapomene v depu - nebude týmu uznán absolvovaný okruh (z předchozích zkušeností také nedoporučujeme dělat přes snímatelný koberec stojky nebo kotrmelce – systém vás takto nemusí načíst :)
 • Na trati závodu se vždy pohybuje jen jeden závodník z týmu – předávka dvou čipů je v předávacím území u chaty Koksař !!! - začíná od měřícího pásu a končí zhruba po 50 metrech před mostem!!

Podrobnější pravidla závodu ZDE

 

 

KONTROLA STARTOVNÍ LISTINY

Ahoj Sportovci! Startovní listina by měla být už ve finální podobě. Prosíme tedy ještě všechny závodníky o kontrolu svých údajů ve startovní listině v odkazu níže:

http://live.timechip.cz/#2015/10/startovni-listina

Děkujeme!

 

 

STARTOVNÍ ČÍSLA

   Přinášíme informace ohledně startovních čísel. Každý závodník obdrží při prezentaci jedno startovní číslo, které musí mít po celou dobu v pohybu na trati viditelně umístěné na hrudi. Číslo také slouží jako vaše identifikace v zázemí chaty Koksař.

Občerstvovací stanice v centru závodu bude přístupná pouze pro závodníky s viditelně připnutým startovním číslem.

To samé bude platit také pro masáž nohou, která bude pro závodníky poskytnuta zdarma na chatě ve společenské místnosti - v sobotu od 20 hod. až do 23 hod.

Zdraví

Organizační tým RV

 

!!!! BEZPEČNOST PŘI ZÁVODĚ !!!!

          Ahoj Sportovci!! Víkend se nám už nezadržitelně blíží a finální přípravy již vrcholí. Uvádíme proto důležité info ohledně bezpečnosti:

Na startovním čísle VPRAVO DOLE  budete mít telefon na horskou službu: 1210

Doufejme, že horskou službu o víkendu nebudeme potřebovat. Je to závod na 24 hodin, takže prosím nic nepodceňte. V těchto horkých dnech hlavně nezapomeňte na pravidelný pitný režim. Pro jistotu bude také na Pustevnách u elektronického měření možnost doplnit vodu.

Pro jistotu připomínáme všechna důležitá bezpečnostní opatření:

 • Na jakoukoliv pomoc jinému závodníkovi v nouzi musí účastník závodu neprodleně upozornit pořadatele závodu a to buď v kanceláři závodu (stan vedle občerstvocí stanice před chatou Koksař – bude zde přítomen také zdravotník) nebo telefonicky na tel: 739 669 201 
 • Závodník je povinen poskytnout jinému závodníkovi první pomoc. První pomocí je také myšleno např. poskytnutí tekutin, jídla, oblečení atd.

!!!! Povinná výbava závodníka !!!!

 1. Nabitý mobilní telefon
 2. Funkční čelovka a jedny náhradní alkalické baterie
 3. Náhradní funkční čelovka
 4. Alu folie

      Povinná výbava závodníka bude během závodu kontrolována. V případě nedodržení povinné výbavy hrozí diskvalifikace celého týmu !!

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE