finallllllll_2.png


facebook


 

Výtěžek z Radegastovy výzvy 2015

Ahoj Sportovci! Přinášíme vám slíbené info o částce pro nadaci Haimaom, která se vybrala z letošního 2. ročníku Radegastovy výzvy pro kostní dřeň 2015! Díky vám a vašim skvělým výkonům poputuje letos na konto nadace 18 511 kč !

Celková částka se skládá:

 Z výtěžku akce: 13 511 kč

finančního daru firmy CTS: 3 000 kč

a finančního daru naší časomíry firmy TimeChip: 2 000 kč

Všem vám moc moc děkujeme a budeme se na vaše týmy těšit i v příští běžecké sezóně 2016!! ;)

S pozdravem

Organizační tým RV

 

FOTO z Radegastovy výzvy 2015

Ahoj! Přikládáme kompletní foto z RV :)

1# Andrej Rybář  

2# Photopipo

3# Foto  mobil

4# Cenklos

5# Foto sobota 15.8. 

6# Foto neděle 16.8. 

 

 

2. ročník Radegastovy výzvy pro kostní dřeň

je za námi

Zdravíme všechny sportovce, dobrodruhy a ostřílené horaly!! Letošní tropický 2. ročník je za námi!! V loňském roce jste dokázali, že vás nezastaví jarní povodně. Letos jste se pro změnu nezalekli letní noční bouřky ;) ;) Zkrátka Výzvy Radegasta bývají každý rok vždy něčím okořeněny a jde vidět, že nám to Radegast nechce dát jen tak zadarmo ;) Necháme se tedy překvapit, co si pro nás přichystá v dalším roce ;)

Letos byl, mezi přihlášenými 53 týmy, v dlouhém vedení tým The Cooling Birds s ostřílenými borci - Michalem Navrátilem, Václavem Martincem a Bedřichem Stančíkem. Vypadalo to, že jim s 18 okruhy a 225 kilometry už vítězství 2. ročníku RV nikdo nevezme, ale v samotném závěru ukázal neuvěřitelnou houževnatost mixový tým Rychlá parta (ve složení Marcela Mikulecká, Roman Buriánek a Tomáš Buriánek), kteří těsně a doslova za pět minut dvanáct stihli uběhnout ještě půl kola – průběh na Pustevnách v 23:47:02 - a zajistili si tak letošní vítězství RV 2015 s 18,5 okruhy a 231,25 km!!!! ;) Třetí místo si se 17 okruhy pak pohlídal další tým mixu s názvem Šmak (Vladěna Kantorová, Miroslav Kantor a Zbyněk Škuca).

V neděli po noční vydatné bouřce se počasí trochu uklidnilo a v 10 hodin mohla být za slunečného počasí odstartována premiéra RV: Běžecký a turistický happening pro kostní dřeň. Celého Happeningu se nakonec účastnilo celkem 74 běžců i turistů. V Běžecké kategorii byl nejrychlejší Pavel Říha v čase 1:00:48. Těsně za ním pak doběhl Radim Jurek. Třetí místo vybojoval Martin Badař J

Velkým úspěchem letošní akce považujeme to, že se na místě akce do registru dárců kostní dřeně přihlásilo dalších 14 lidí a neméně jich k tomu bylo motivováno J Děkujeme tímto vám všem, kteří jste letos svou účastí a svými skvělými sportovními výkony - v tropickém vedru i mezi hromy a blesky - podpořili dobrou věc a pomohli tak lidem, kteří netrpělivě čekají na svého dárce a dostanou tak naději na nový život!! Během akce se také vybralo na místě přes 10 000 kč na nadaci Haimaom. O konečné částce vás budeme včas informovat ;)

Tímto bychom chtěli také poděkovat všem sponzorům a lidem, kteří finančně i hmotně pomohli k realizaci letošní akce. V neposlední řadě bych chtěl také poděkovat všem organizátorům, kteří jakkoliv pomohli k realizaci této akce ;) Bez vás by se akce nikdy nemohla uskutečnit ;)

Budeme se na vás i vaše skvělé týmy těšit i v příštím roce!! ;)

Zdraví Organizační tým RV

Radegastovi ZDAR!!

 

!!Děkujeme za podporu!!

Firmě Tobi sport - za ceny pro vítěze a zajištění dětského programu

Firmě Vivat sport - za půjčení stanu a zajištění cen

Firmě CTS za dar nadaci Haimaom ve výši 3000 kč

Firmě Triton za příspěvek 3000 kč na výrobu medailí

Webovému portálu o běhání - Svetbehu.cz- za ceny do tomboly

Vinotéce Pálava - Frýdlant nad Ostarvicí - za zajištění cen

Vinotéce u Karla - Frenštát pod Radhoštěm - za zajištění cen

Zdravé výživě Frenštát p/R - za poskytnutí dárkových balíčků do tomboly

Bistru Stars Hollow - za zajištění cen

TJ Frenštátu - za zapůjčení stanu a ozvučení akce

SKI Alpinu - za zapůjčení nafukovacího oblouku

Firmě Timechip.cz - za finanční příspěvek 2000 kč na tvorbu registračního systému

Chatě Koksař - za poskytnutí zázemí pro akci, ubytování se slevou a zajištění jídla za lidové ceny

Obci Trojanovice - za podporu akce

 

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE