finallllllll_2.png


facebook


 

FOTO z Radegastovy výzvy 2015

Ahoj! Přikládáme kompletní foto z RV :)

1# Andrej Rybář  

2# Photopipo

3# Foto  mobil

4# Cenklos

5# Foto sobota 15.8. 

6# Foto neděle 16.8. 

 

 

2. ročník Radegastovy výzvy pro kostní dřeň

je za námi

Zdravíme všechny sportovce, dobrodruhy a ostřílené horaly!! Letošní tropický 2. ročník je za námi!! V loňském roce jste dokázali, že vás nezastaví jarní povodně. Letos jste se pro změnu nezalekli letní noční bouřky ;) ;) Zkrátka Výzvy Radegasta bývají každý rok vždy něčím okořeněny a jde vidět, že nám to Radegast nechce dát jen tak zadarmo ;) Necháme se tedy překvapit, co si pro nás přichystá v dalším roce ;)

Letos byl, mezi přihlášenými 53 týmy, v dlouhém vedení tým The Cooling Birds s ostřílenými borci - Michalem Navrátilem, Václavem Martincem a Bedřichem Stančíkem. Vypadalo to, že jim s 18 okruhy a 225 kilometry už vítězství 2. ročníku RV nikdo nevezme, ale v samotném závěru ukázal neuvěřitelnou houževnatost mixový tým Rychlá parta (ve složení Marcela Mikulecká, Roman Buriánek a Tomáš Buriánek), kteří těsně a doslova za pět minut dvanáct stihli uběhnout ještě půl kola – průběh na Pustevnách v 23:47:02 - a zajistili si tak letošní vítězství RV 2015 s 18,5 okruhy a 231,25 km!!!! ;) Třetí místo si se 17 okruhy pak pohlídal další tým mixu s názvem Šmak (Vladěna Kantorová, Miroslav Kantor a Zbyněk Škuca).

V neděli po noční vydatné bouřce se počasí trochu uklidnilo a v 10 hodin mohla být za slunečného počasí odstartována premiéra RV: Běžecký a turistický happening pro kostní dřeň. Celého Happeningu se nakonec účastnilo celkem 74 běžců i turistů. V Běžecké kategorii byl nejrychlejší Pavel Říha v čase 1:00:48. Těsně za ním pak doběhl Radim Jurek. Třetí místo vybojoval Martin Badař J

Velkým úspěchem letošní akce považujeme to, že se na místě akce do registru dárců kostní dřeně přihlásilo dalších 14 lidí a neméně jich k tomu bylo motivováno J Děkujeme tímto vám všem, kteří jste letos svou účastí a svými skvělými sportovními výkony - v tropickém vedru i mezi hromy a blesky - podpořili dobrou věc a pomohli tak lidem, kteří netrpělivě čekají na svého dárce a dostanou tak naději na nový život!! Během akce se také vybralo na místě přes 10 000 kč na nadaci Haimaom. O konečné částce vás budeme včas informovat ;)

Tímto bychom chtěli také poděkovat všem sponzorům a lidem, kteří finančně i hmotně pomohli k realizaci letošní akce. V neposlední řadě bych chtěl také poděkovat všem organizátorům, kteří jakkoliv pomohli k realizaci této akce ;) Bez vás by se akce nikdy nemohla uskutečnit ;)

Budeme se na vás i vaše skvělé týmy těšit i v příštím roce!! ;)

Zdraví Organizační tým RV

Radegastovi ZDAR!!

 

!!Děkujeme za podporu!!

Firmě Tobi sport - za ceny pro vítěze a zajištění dětského programu

Firmě Vivat sport - za půjčení stanu a zajištění cen

Firmě CTS za dar nadaci Haimaom ve výši 3000 kč

Firmě Triton za příspěvek 3000 kč na výrobu medailí

Webovému portálu o běhání - Svetbehu.cz- za ceny do tomboly

Vinotéce Pálava - Frýdlant nad Ostarvicí - za zajištění cen

Vinotéce u Karla - Frenštát pod Radhoštěm - za zajištění cen

Zdravé výživě Frenštát p/R - za poskytnutí dárkových balíčků do tomboly

Bistru Stars Hollow - za zajištění cen

TJ Frenštátu - za zapůjčení stanu a ozvučení akce

SKI Alpinu - za zapůjčení nafukovacího oblouku

Firmě Timechip.cz - za finanční příspěvek 2000 kč na tvorbu registračního systému

Chatě Koksař - za poskytnutí zázemí pro akci, ubytování se slevou a zajištění jídla za lidové ceny

Obci Trojanovice - za podporu akce

 

 

 

TRASA ZÁVODU

 

Parametry okruhu:

Délka – 12,5 km

Převýšení – 589 m

Okruh povede od chaty Koksař přes Ráztoku směrem do kopce po modré turistické značce na Pustevny (1018 m.n.m.). Dále po hřebenu kolem vyhlídkového altánu Cyrilkyk památné soše Radegasta (1105 m.n.m.), KDE JE OTOČKA u oficiální kontroly (stánek s reklamní vlajkou) a pak se pokračuje zpět na Pustevny.

POZOR - K VŮLI BEZPEČNOSTI SE ZPĚT NESBÍHÁ KOLEM ROZHLEDNY CIRILKA, ALE BĚŽÍ SE NA OKOLO PO SILNICI. 

Na Pustevnách pak následuje odbočka na Knížecí cestu - HNED NA ZAČÁTKU JE U HORSKÉ SLUŽBY ELEKTRONICKÝ KOBEREC NA SNÍMÁNÍ ČIPŮ!!! - pak trasa pokračuje mírným klesáním po lesní cestě Knížecí s výhledy do frenštátské kotliny zpět na chatu Koksař.

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE