finallllllll_2.png


facebook


PŘEDSTAVUJEME 3. ROČNÍK

RADEGASTOVY VÝZVY PRO KOSTNÍ DŘEŇ

2016

  

Trasa RV 2016 ZDE

 

PODĚKUJ HORÁM, ZASE!

Ahoj Sportovci! Stejně jako v minulém roce máme v plánu plně podpořit projekt organizovaný spolkem ČISTÉ BESKYDY! Jedná se o jarní úklid Beskyd a termín je pro tentokrát stanoven na:

23. dubna 2016 

Organizátor akce připravuje plnou řadu novinek. Jednou z nich je také ekologický festiválek na Čeladné, kde na vás čeká hudební program, nějaké dobroty a tombola. Více informací naleznete přímo na webových stránkách:

http://www.cistebeskydy.cz/aktuality.html

O dalších novinkách vás budeme včas informovat!

"Pohádková" trasa přislíbena!

Ahoj Sportovci a Milovníci horských běhů! Přinášíme info ohledně NOVÉ trasy letošního ročníku RV 2016! Po konzultacích s CHKO Beskydy, Biskupskými lesy a Lesy ČR máme přislíbenou novou trasu závodu. Tou nejzásadnějsí změnou, oproti loňskému roku, je již slíbený NEASFALTOVÝ seběh z Pusteven do zázemí akce - Chaty Koksař. Seběh vede po stejné trase jako v prvním ročníku RV - tedy po tzv. "Pohádce" :) Třešničkou na dortu jsou pak závěrečné trailové serpeniny od "Obrázku" do obce Trojanovic. Trasa z Pusteven k soše pohanského boha Radegasta a zpět zůstává stejná jako loni, aby jste měli v každém kole svého vyzyvatele stále na očích a mohli jste si ho pokaždé pořádně prohlédnout z blízka a vyzvat ho k nelítostnému boji ;)

O dalších novinkách vás budeme včas informovat. Tak nezapomeňte - 1. května - start REGISTRACE!! ;)

Radegastovi ZDAR!!

Obr.: Foto z plánované trasy

 

SportCentral

Ahoj Vyzyvatelé Radegasta! Přinášíme info o našem novém mediální partnerovi. Je jím internetový portál pro rekreační sportovce, týmy a sportoviště :) Více informací naleznete zde:

 

Radegastova výzva 2016

Ahoj Vyzyvatelé Radegasta! S Novým rokem přinášíme nové novinky ohledně 3. ročníku RV pro kostní dřeň! V současné době dojednáváme povolení pro novou trasu - především neasfaltový sestup z Pusteven, takže RV dozná větších změn - jak už jsme slíbili! ;)

Termín akce je stanoven na víkend:

15. - 16. října 2016

Tento termín snad už zůstane nadobro pevný i do dalších let a budeme si tak moci užívat každoročně krásy běhu v nejbarevnějším měsíci v roce ;) ;) Pro týmy, kterým se nebude chtít nocovat ve stanu, máme v plánu také vyjednat tělocvičnu.

Další informací je termín začátku registrace, a to:

1. května 2016 ve 20:00

Novou trasu zveřejníme s dostatečným předstihem před začátkem registrace ;)

Přejeme zatím spoustu naběhaných kilometrů a Radegastovi ZDAR!! 

S pozdravem

Organizační tým RV

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE