finallllllll_2.png


facebook


START REGISTRACE V PONDĚLÍ 2.5. ve 20:00

Zdravíme všechny sportovce a dobrodruhy, kteří mají odvahu a chuť vyzvat Radegasta k nelítostnému boji! Z technických důvodů jsme museli přesunout start registrace o den později na pondělí 2.5. ve 20:00. V aktualitách se vám objeví odkaz s nápisem - REGISTRACE START. Registraci provádí Kapitán týmu za celý tým (vyplní potřebné údaje, typ ubytování.. atd.). Podrobné info naleznete pod záložkou Registrace ;)

Kapacita ubytování v zázemí akce - v chatkách a budově chaty Koksař - je limitována pro 35 týmů, takže nezapomeňte:

 Kdo dřív příjde, ten dřív stele ;)

                     

Těšíme se na vás!

S pozdravem Organizační tým RV ;)

OBJEDNÁVKA TRIČEK

Ahoj Sportovci! Termín startu registrace se již kvapem blíží, a tak přinášíme nové informace :)

První se týká objednávky funkčních triček. Stejně jako loni si budete moci triko objednat při on-line registraci na závod v registračním formuláři - zde si budete moci navolit velikost trika. Samozřejmě zvolíme pro tento rok novou barevnou kombinaci. Cena za jeden kus bude 200 kč a budete si ho moci vyzvednout při prezentaci na místě startu :)

Další informace se týká vložené nedělní akce pro aktivní turisty a rodiny s dětmi - Výstup na Radegasta pro kostní dřeň 2016, kde účastníci pochodu budou mít možnost si projít jedno kolo 24 hodinového závodu. Vstupné bude dobrovolné na místě startu a výtěžek půjde opět na nadaci Haimaom. Trika si budete moci objednávat pomocí registračního formuláře - stejně jako u 24 hodinového závodu ;) Více informací naleznete v propozicích..

S pozdravem

Organizační tým RV

PŘEDSTAVUJEME 3. ROČNÍK

RADEGASTOVY VÝZVY PRO KOSTNÍ DŘEŇ

2016

  

Trasa RV 2016 ZDE

 

PODĚKUJ HORÁM, ZASE!

Ahoj Sportovci! Stejně jako v minulém roce máme v plánu plně podpořit projekt organizovaný spolkem ČISTÉ BESKYDY! Jedná se o jarní úklid Beskyd a termín je pro tentokrát stanoven na:

23. dubna 2016 

Organizátor akce připravuje plnou řadu novinek. Jednou z nich je také ekologický festiválek na Čeladné, kde na vás čeká hudební program, nějaké dobroty a tombola. Více informací naleznete přímo na webových stránkách:

http://www.cistebeskydy.cz/aktuality.html

O dalších novinkách vás budeme včas informovat!

"Pohádková" trasa přislíbena!

Ahoj Sportovci a Milovníci horských běhů! Přinášíme info ohledně NOVÉ trasy letošního ročníku RV 2016! Po konzultacích s CHKO Beskydy, Biskupskými lesy a Lesy ČR máme přislíbenou novou trasu závodu. Tou nejzásadnějsí změnou, oproti loňskému roku, je již slíbený NEASFALTOVÝ seběh z Pusteven do zázemí akce - Chaty Koksař. Seběh vede po stejné trase jako v prvním ročníku RV - tedy po tzv. "Pohádce" :) Třešničkou na dortu jsou pak závěrečné trailové serpeniny od "Obrázku" do obce Trojanovic. Trasa z Pusteven k soše pohanského boha Radegasta a zpět zůstává stejná jako loni, aby jste měli v každém kole svého vyzyvatele stále na očích a mohli jste si ho pokaždé pořádně prohlédnout z blízka a vyzvat ho k nelítostnému boji ;)

O dalších novinkách vás budeme včas informovat. Tak nezapomeňte - 1. května - start REGISTRACE!! ;)

Radegastovi ZDAR!!

Obr.: Foto z plánované trasy

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE