finallllllll_2.png


facebook


 

Trasa Radegastovy výzvy zatraktivněna!

Ahoj Dobroběžci! Přinášíme novinky ohledně drobné úpravy trasy. Usoudili jsme, že trasa kolem tělocvičny ZŠ Trojanovice zbytečně prodlužuje okruh, a tak jsme se rozhodli tento úsek vynechat. Okruh tak bude cca o 2 km kratší a ubyde taky dalšího asfaltu, takže trasa bude opět o truchu atraktivnější ;)    

Dále přinášíme info ohledně ubytování. V zázemí Chaty Koksař už zbývají poslední dva volné pokoje. Pokud by jste ale měli zájem o jiné ubytování, tak můžeme nabídnout další penziony a hotely v okolí - kontakty najdete ve složce Ubytování. 

Dále nabízíme možnost postavit si ZDARMA stan na velké travnaté ploše před chatou Koksař (po celou dobu akce). Dále je možnost ubytování v nedaleké tělocvičně ZŠ Trojanovice (dá se využít také v případě špatného počasí) a je vzdálená od Chaty Koksař asi 1km.

Parametry okruhu:

Délka – 11,9 km

Převýšení – 589 m

 

  Bombus natural energy

opět partnerem akce!

Ahoj, ahoj! S potěšením oznamujeme, že stejně jako v minulém roce společnost Bombus natural energy zajistí energii ve formě tyčinky Bombus pro každého účastníka akce. Tímto firmě Bombus moc děkujeme!!   

TRIPL3 RUN

Připojujeme pozvánku na nový letní závod v Beskydech!!

Neváhejte se registrovat na TRIPL3 RUN  

"Pohádková" trasa potvrzena!

Ahoj Sportovci a Milovníci Výzev!

Přinášíme info ohledně trasy letošního ročníku RV 2016! Přislíbenou trasu s neasfaltovým sestupem - tedy po tzv. "Pohádce" - máme od tamních institucí oficiálně potvrzenou. Takže nezbývá už nic jiného, než začít směle trénovat ;) Podrobný popis trasy zde:

Okruh povede po turistických trasách a nebo lesních cestách. Délka okruhu bude 13,8 km. Závodníci od Chaty Koksař budou pokračovat kolem řeky Lomné po červené turistické značce k ZŠ Trojanovice, kde by přeběhli přes most a pak by se po cestě dostali k lanovému parku Tarzánie a přes Ráztoku po modré turistické značce až na Pustevny.

Poté by pokračovali po hřebenové cestě k soše Radegasta. Zde by byla otočka zpět na Pustevny - a pak by následovala odbočka na zvlněnou lesní cestu a mírným klesáním by se pokračovalo na zelenou turistickou trasu, která by závodníky zavedla na dolní konec Knížecí cesty. Odtud by se lesními serpentinami dostali na cestu až k chatě Koksař.

S pozdravem

Organizační tým RV

 

POSTUP REGISTRACE

  • Klikni na pole REGISTRACE START
  • z VÝBĚRU ZÁVODU vyber Radegastova výzva 24 hodin nebo Radegastova výzva 13 km - pod tímto závodem je možné se přihlásit také na akci Výstup na Radegasta pro kostní dřeň 2016 (pod kolonkou - Vyberte akci)
  • klikni na pole: Přihlásit se k závodu
  • Registruj sebe nebo SVŮJ tým ;)

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE