finallllllll_2.png


facebook


TRIPL3 RUN

Připojujeme pozvánku na nový letní závod v Beskydech!!

Neváhejte se registrovat na TRIPL3 RUN  

"Pohádková" trasa potvrzena!

Ahoj Sportovci a Milovníci Výzev!

Přinášíme info ohledně trasy letošního ročníku RV 2016! Přislíbenou trasu s neasfaltovým sestupem - tedy po tzv. "Pohádce" - máme od tamních institucí oficiálně potvrzenou. Takže nezbývá už nic jiného, než začít směle trénovat ;) Podrobný popis trasy zde:

Okruh povede po turistických trasách a nebo lesních cestách. Délka okruhu bude 13,8 km. Závodníci od Chaty Koksař budou pokračovat kolem řeky Lomné po červené turistické značce k ZŠ Trojanovice, kde by přeběhli přes most a pak by se po cestě dostali k lanovému parku Tarzánie a přes Ráztoku po modré turistické značce až na Pustevny.

Poté by pokračovali po hřebenové cestě k soše Radegasta. Zde by byla otočka zpět na Pustevny - a pak by následovala odbočka na zvlněnou lesní cestu a mírným klesáním by se pokračovalo na zelenou turistickou trasu, která by závodníky zavedla na dolní konec Knížecí cesty. Odtud by se lesními serpentinami dostali na cestu až k chatě Koksař.

S pozdravem

Organizační tým RV

 

POSTUP REGISTRACE

  • Klikni na pole REGISTRACE START
  • z VÝBĚRU ZÁVODU vyber Radegastova výzva 24 hodin nebo Radegastova výzva 13 km - pod tímto závodem je možné se přihlásit také na akci Výstup na Radegasta pro kostní dřeň 2016 (pod kolonkou - Vyberte akci)
  • klikni na pole: Přihlásit se k závodu
  • Registruj sebe nebo SVŮJ tým ;)

START REGISTRACE V PONDĚLÍ 2.5. ve 20:00

Zdravíme všechny sportovce a dobrodruhy, kteří mají odvahu a chuť vyzvat Radegasta k nelítostnému boji! Z technických důvodů jsme museli přesunout start registrace o den později na pondělí 2.5. ve 20:00. V aktualitách se vám objeví odkaz s nápisem - REGISTRACE START. Registraci provádí Kapitán týmu za celý tým (vyplní potřebné údaje, typ ubytování.. atd.). Podrobné info naleznete pod záložkou Registrace ;)

Kapacita ubytování v zázemí akce - v chatkách a budově chaty Koksař - je limitována pro 35 týmů, takže nezapomeňte:

 Kdo dřív příjde, ten dřív stele ;)

                     

Těšíme se na vás!

S pozdravem Organizační tým RV ;)

OBJEDNÁVKA TRIČEK

Ahoj Sportovci! Termín startu registrace se již kvapem blíží, a tak přinášíme nové informace :)

První se týká objednávky funkčních triček. Stejně jako loni si budete moci triko objednat při on-line registraci na závod v registračním formuláři - zde si budete moci navolit velikost trika. Samozřejmě zvolíme pro tento rok novou barevnou kombinaci. Cena za jeden kus bude 200 kč a budete si ho moci vyzvednout při prezentaci na místě startu :)

Další informace se týká vložené nedělní akce pro aktivní turisty a rodiny s dětmi - Výstup na Radegasta pro kostní dřeň 2016, kde účastníci pochodu budou mít možnost si projít jedno kolo 24 hodinového závodu. Vstupné bude dobrovolné na místě startu a výtěžek půjde opět na nadaci Haimaom. Trika si budete moci objednávat pomocí registračního formuláře - stejně jako u 24 hodinového závodu ;) Více informací naleznete v propozicích..

S pozdravem

Organizační tým RV

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE