finallllllll_2.png


facebook


On-line registrace prodloužena do

12.10. 2016

Ahoj Sportovci! Ve startovní listině na 24 hodinový závod začínají přibývat značně zvučná jména ze světa českého Ultra běhu - mimo jiné také vítězové minulého ročníku B7 - Zbyněk Cypra a Tomáš Svoboda - takže laťka bude letos postavena hodně vysoko. ;)

Termín ukončení on-line registrace jsme posunuli na 12.10.,

takže máte stále ještě možnost postavit 3-členný tým a v půlce října ukázat Radegastovi zač je toho loket! 

;) ;)Budeme se těšit! :)

     Organizační tým RV

Objednávka triček

Ahoj Dobroběžci! Přikládáme vizuál triček pro letošní ročník Radegastovy výzvy 2016!

Originální funkční trička s logem závodu můžete objednávat za zvýhodněnou super cenu: 200kč / kus - přes registrační formulář při registraci do závodu, a nebo doobjednávat přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do:  

pondělí 19. září!

Potom bude už jen možnost zakoupení trička přímo na akci, ale již za cenu 300 kč / kus.  

Těšíme se na vás!

S pozdravem

Organizační tým RV

 

Zvýhodněné startovné

na 24 hodinový závod

prodlouženo až do konce září!

Ahoj Sportovci! Registraci týmů na 24 hodinový závod bude možné provádět za zvýhodněnou cenu až do konce září. Takže neváhejte dát dohromady vaše sportovní kamarády a v tříčlenném týmu si tak užít podzimní víkend v Beskydech plný dobrodružství a zároveň po boku pohanského boha Radegasta! ;)

Dále přikládáme mapku, kde naleznete další možnosti ubytování. Chata Koksař je již naplněna, a tak se nabízí možnost ubytování v okolních chatkách, penzionech a hotelech (případně také ve vlastním stanu nebo v tělocvičně). Více info naleznete na našem webu v záložce Ubytování.

Přejeme fajné léto!

S pozdravem organizační tým RV

 

 

Trasa Radegastovy výzvy zatraktivněna!

Ahoj Dobroběžci! Přinášíme novinky ohledně drobné úpravy trasy. Usoudili jsme, že trasa kolem tělocvičny ZŠ Trojanovice zbytečně prodlužuje okruh, a tak jsme se rozhodli tento úsek vynechat. Okruh tak bude cca o 2 km kratší a ubyde taky dalšího asfaltu, takže trasa bude opět o truchu atraktivnější ;)    

Dále přinášíme info ohledně ubytování. V zázemí Chaty Koksař už zbývají poslední dva volné pokoje. Pokud by jste ale měli zájem o jiné ubytování, tak můžeme nabídnout další penziony a hotely v okolí - kontakty najdete ve složce Ubytování. 

Dále nabízíme možnost postavit si ZDARMA stan na velké travnaté ploše před chatou Koksař (po celou dobu akce). Dále je možnost ubytování v nedaleké tělocvičně ZŠ Trojanovice (dá se využít také v případě špatného počasí) a je vzdálená od Chaty Koksař asi 1km.

Parametry okruhu:

Délka – 11,9 km

Převýšení – 589 m

 

  Bombus natural energy

opět partnerem akce!

Ahoj, ahoj! S potěšením oznamujeme, že stejně jako v minulém roce společnost Bombus natural energy zajistí energii ve formě tyčinky Bombus pro každého účastníka akce. Tímto firmě Bombus moc děkujeme!!   

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE