finallllllll_2.png


facebook


Trofeje připraveny ;)

Ahoj, ahoj! Představujeme armádu 33 Radegastů, které letos poputují k těm nejrychlejším z vás ;) Nezapomněli jsme ani na nedělní závod na 13 km, kde máme přichystány sošky pro tři nejlepší ženy a tři nejlepší muže ;)

Těšíme se na vás!

Organizační tým RV

 

;)

 Pamětní medaile

pro prvních 80 registrovaných!

Ahoj Sportovci! Přinášíme důležité info pro všechny, kteří májí v plánu se zúčastnit nedělního běžeckého závodu na 13 km.

Abychom předešli zbytečným komplikacím při prezentaci na místě, tak proto prosíme o provedení on-line registrace - do středy 12. října (startovné: 150 kč / osoba). Pro prvních 80 registrovaných máme připravené originální pamětní medaile :) 

Dalších 80 kousků máme schováno pro prvních 80 dětí, které příjdou na nedělní dětský program :-) 

Registrovat se na běžecký závod bude možné taky na místě startu, ale bude už za

250 kč / osoba.

Těšíme se na vás!

S pozdravem Organizační tým RV

On-line registrace prodloužena do

12.10. 2016

Ahoj Sportovci! Ve startovní listině na 24 hodinový závod začínají přibývat značně zvučná jména ze světa českého Ultra běhu - mimo jiné také vítězové minulého ročníku B7 - Zbyněk Cypra a Tomáš Svoboda - takže laťka bude letos postavena hodně vysoko. ;)

Termín ukončení on-line registrace jsme posunuli na 12.10.,

takže máte stále ještě možnost postavit 3-členný tým a v půlce října ukázat Radegastovi zač je toho loket! 

;) ;)Budeme se těšit! :)

     Organizační tým RV

Objednávka triček

Ahoj Dobroběžci! Přikládáme vizuál triček pro letošní ročník Radegastovy výzvy 2016!

Originální funkční trička s logem závodu můžete objednávat za zvýhodněnou super cenu: 200kč / kus - přes registrační formulář při registraci do závodu, a nebo doobjednávat přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do:  

pondělí 19. září!

Potom bude už jen možnost zakoupení trička přímo na akci, ale již za cenu 300 kč / kus.  

Těšíme se na vás!

S pozdravem

Organizační tým RV

 

Zvýhodněné startovné

na 24 hodinový závod

prodlouženo až do konce září!

Ahoj Sportovci! Registraci týmů na 24 hodinový závod bude možné provádět za zvýhodněnou cenu až do konce září. Takže neváhejte dát dohromady vaše sportovní kamarády a v tříčlenném týmu si tak užít podzimní víkend v Beskydech plný dobrodružství a zároveň po boku pohanského boha Radegasta! ;)

Dále přikládáme mapku, kde naleznete další možnosti ubytování. Chata Koksař je již naplněna, a tak se nabízí možnost ubytování v okolních chatkách, penzionech a hotelech (případně také ve vlastním stanu nebo v tělocvičně). Více info naleznete na našem webu v záložce Ubytování.

Přejeme fajné léto!

S pozdravem organizační tým RV

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE