finallllllll_2.png


facebook


!!!! BEZPEČNOST PŘI ZÁVODĚ !!!!

          Ahoj Sportovci!! Víkend se nám už nezadržitelně blíží a finální přípravy již vrcholí. Uvádíme proto důležité info ohledně bezpečnosti:

Na startovním čísle VPRAVO DOLE  budete mít telefon na horskou službu: 1210

Doufejme, že horskou službu o víkendu nebudeme potřebovat. Je to závod na 24 hodin, takže prosím nic nepodceňte.

Pro jistotu připomínáme všechna důležitá bezpečnostní opatření:

  • Na jakoukoliv pomoc jinému závodníkovi v nouzi musí účastník závodu neprodleně upozornit pořadatele závodu a to buď v kanceláři závodu (stan vedle občerstvocí stanice před chatou Koksař – bude zde přítomen také zdravotník) nebo telefonicky na tel: 739 669 201 
  • Závodník je povinen poskytnout jinému závodníkovi první pomoc. První pomocí je také myšleno např. poskytnutí tekutin, jídla, oblečení atd.

!!!! Povinná výbava závodníka !!!!

  1. Nabitý mobilní telefon
  2. Funkční čelovka a jedny náhradní alkalické baterie
  3. Náhradní funkční čelovka
  4. Alu folie

      Povinná výbava závodníka bude během závodu kontrolována. V případě nedodržení povinné výbavy hrozí diskvalifikace celého týmu

!! STOP ZMĚNÁM V REGISTRACÍCH

OD STŘEDY 12. ŘÍJNA VE 23:00 !!

Zdravíme všechny Vyzyvatelé! Přinášíme vám důležitou informaci! Poslední změny v registracích bude možné provádět do středy 12. října do 23 hod! Pak už bude jediná možnost změny až přímo na startu během prezentace a to za jednorázový poplatek 100,- kč v hotovosti.

Takže prosím zkontrolujte zavčas všechny své údaje ve startovní listině !!

Je to z důvodu, aby se jakékoliv změny vyřešily zavčas pár dní před startem a prezentace na místě závodu tak mohla proběhnout co nejsnadněji :)

Děkujeme a už se na vás moc těšíme!

Zdraví Organizační tým RV

Tip na sobotu 8. října

Ahoj Sportovci! Pokud ještě nevíte, kam na závod tuto sobotu, tak pro vás máme fajný tip - závod ONDŘEJNICKÝ SKYRUNNING PŮLMARATON ;)

Více najdete na: http://www.ondrejnicka15.cz/

Trofeje připraveny ;)

Ahoj, ahoj! Představujeme armádu 33 Radegastů, které letos poputují k těm nejrychlejším z vás ;) Nezapomněli jsme ani na nedělní závod na 13 km, kde máme přichystány sošky pro tři nejlepší ženy a tři nejlepší muže ;)

Těšíme se na vás!

Organizační tým RV

 

;)

 Pamětní medaile

pro prvních 80 registrovaných!

Ahoj Sportovci! Přinášíme důležité info pro všechny, kteří májí v plánu se zúčastnit nedělního běžeckého závodu na 13 km.

Abychom předešli zbytečným komplikacím při prezentaci na místě, tak proto prosíme o provedení on-line registrace - do středy 12. října (startovné: 150 kč / osoba). Pro prvních 80 registrovaných máme připravené originální pamětní medaile :) 

Dalších 80 kousků máme schováno pro prvních 80 dětí, které příjdou na nedělní dětský program :-) 

Registrovat se na běžecký závod bude možné taky na místě startu, ale bude už za

250 kč / osoba.

Těšíme se na vás!

S pozdravem Organizační tým RV

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE