finallllllll_2.png


facebook


 Radegastova výzva je nový horský Ultra Trail závod na 24 hodin pro štafety trojic, který se bude konat o víkendu 17. - 18. Května 2014 v malebných Beskydech se zázemím na chatě Koksař v Trojanovicích – Ráztoka kousek od Frenštátu p. R. Na okruhu dlouhém 10,1 km s převýšením 589 m změří závodníci své síly formou štafetového závodu – týmové soutěže. Trasa vede přes turisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště a také kolem památné sochy pohanského boha Radegast. Závod je určen pro všechny sportovní nadšence - od hobby až po aktivní běžce.

Přijďte s kamarády poznat, kde leží vaše fyzické hranice a zazávodit si jako tým! smajlík

Hlavní motivací Radegastovy výzvy je vytvořit neziskovou sportovní akci, která finančně podpoří nadaci

Haimaom

Učastníci závodu tak mohou během 24 hodin poměřit své síly, užít si jarní víkend v centru Beskydských hor s lidmi podobného smýšlení a zároveň svou účastí podpořit nadaci.

Cílem každého týmu je za 24 hodin zdolat co nejvíce okruhů, přičemž na trati je vždy jen jeden závodník z týmu a ostatní dva odpočívají v zázemí chaty Koksař. Závodníci se mohou v průběhu závodu střídat libovolně, záleží pouze na vaší strategii :) Střídání probíhá v předávacím území v prostoru startu a cíle.

Týmy se mohou ubytovat přímo na chatě Koksař nebo v obytných chatkách (vše za poloviční ceny),   a nebo si na travnaté ploše před chatou postavit stan.

Akce bude zpestřena doprovodným programem, ve kterém nebude chybět občerstvení pro závodníky, venkovní posezení s hudbou a pohostinství chaty Koksař smajlík

Podrobnější informace o závodu naleznete v propozicích

 

Strana 20 z 20

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE