finallllllll_2.png


facebook


!! REGISTRACE !! 

Zdravím všechny sportovce a dobrodruhy, kteří mají odvahu a chuť vyzvat Radegasta na jarní souboj! V pátek 7.2. ve 14:20 bude otevřena registrace na závod. Ve svislé liště vpravo se vám objeví záložka - REGISTRACE FORMULÁŘ. Registraci provádí Kapitán týmu za celý tým (vyplní potřebné údaje, typ ubytování). Do 2 dnů vám pak přijde email s informacemi o platbě, kterou je třeba provést do 7 dnů od podání přihlášky.

Po zaplacení startovného vám bude opět zaslán email s potvrzením o přijaté platbě (včetně zaslání propozic závodu a mapy v elektronické podobě). Jestliže v dané lhůtě nebude startovné zaplaceno, pak bude závodní tým z registrace (startovní listiny) vymazán.

Někteří z vás nám psali emaily s dotazem, zda je možné přijet na závod obytným autem. Tato varianta je možná. Pro obytná auta vyčleníme na travnaté ploše zvláštní prostor. Poplatek je stejný jako za stan. Pouze prosíme o uvedení tohoto typu ubytování do kolonky „Poznámka“ na konci formuláře.

  

Na závěr ještě pro jistotu dáváme tuto informaci. Závod je určen pro tříčlenné týmy, ale je možné se zúčastnit i ve dvojici. Tyto týmy však budou klasifikovány v kategorii tříčlenných týmů. Pro ty, kteří chtějí vytvořit kompletní tříčlenný tým, slouží naše seznamka.   J Třetího člena je možné do startovní listiny doplnit i dodatečně.

To je zatím vše! Jaro už je za dveřmi, tak pilujte formu, ať můžeme Radegasta pořádně prohnat!  

Petis

 

 MILO Š ŠKORPIL PŘISLÍBIL ÚČAST NA

RADEGASTOVĚ  VÝZVĚ!

Český běžecký guru, ultramaratonec, trenér, propagátor běhu a zdravého životního stylu. Tím vším, ale i mnohým jiným, je Miloš Škorpil. Tento běžecký sympaťák má na svém kontě krom nesčetného množství absolvovaných běžeckých i neběžeckých závodů všech distancí i ocenění časopisu Run„Dobrý čin roku 2013“.

Tento titul mu byl udělen za uspořádání „Běhu pro Achillovu patu“ z Aše do Košic, na start jubilejního 90. ročníku Medzinárodného Maratonu Mieru. Díky této akci oslovil mnoho běžců a nadšenců z řad široké veřejnosti, a tak společně přispěli na dobrou věc. Akce byla také spojena s velmi podařeným běžeckým happeningem - Františkolázeňskou 24hodinovkou.

milos

Milo š Škorpil se nyn í rozhodl do své nabité termínovky za řadit i z ávod a p ředevš ím neziskovou nada čn í akci – Radegastovu výzvu. P řisl íbil vytvo řen í t ř í členn ého dru žstva Běžeck é školy a aktivn í ú čast na z ávod ě, č ím ž podpoř í Haimaom - nadaci podporující dárcovství kostní d řeně.

Sám se k své účasti vyjádřil na stránkách Běžecké školy Miloše Škorpila: „ Pokud jde o mě, tak i když Radegastova výzva leží mezi Pražským maratonem a půlmaratonem v Karlových Varech, tak na ní jedu, protože tohle je přesně ten druh běžeckých závodů, co má význam.”

Tímto Miloši děkujeme za kladný ohlas a na všechny z Vás se těšíme třetí víkend v květnu pod sochou Radegasta! smile

 

 

 

 


 

!! Registrace do závodu bude otevřena

od 7.2. 2014 ve 14:20hod. !!

 

 Radegastova výzva je nový horský Ultra Trail závod na 24 hodin pro štafety trojic, který se bude konat o víkendu 17. - 18. Května 2014 v malebných Beskydech se zázemím na chatě Koksař v Trojanovicích – Ráztoka kousek od Frenštátu p. R. Na okruhu dlouhém 10,1 km s převýšením 589 m změří závodníci své síly formou štafetového závodu – týmové soutěže. Trasa vede přes turisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště a také kolem památné sochy pohanského boha Radegast. Závod je určen pro všechny sportovní nadšence - od hobby až po aktivní běžce.

Přijďte s kamarády poznat, kde leží vaše fyzické hranice a zazávodit si jako tým! smajlík

Hlavní motivací Radegastovy výzvy je vytvořit neziskovou sportovní akci, která finančně podpoří nadaci

Haimaom

Učastníci závodu tak mohou během 24 hodin poměřit své síly, užít si jarní víkend v centru Beskydských hor s lidmi podobného smýšlení a zároveň svou účastí podpořit nadaci.

Cílem každého týmu je za 24 hodin zdolat co nejvíce okruhů, přičemž na trati je vždy jen jeden závodník z týmu a ostatní dva odpočívají v zázemí chaty Koksař. Závodníci se mohou v průběhu závodu střídat libovolně, záleží pouze na vaší strategii :) Střídání probíhá v předávacím území v prostoru startu a cíle.

Týmy se mohou ubytovat přímo na chatě Koksař nebo v obytných chatkách (vše za poloviční ceny),   a nebo si na travnaté ploše před chatou postavit stan.

Akce bude zpestřena doprovodným programem, ve kterém nebude chybět občerstvení pro závodníky, venkovní posezení s hudbou a pohostinství chaty Koksař smajlík

Podrobnější informace o závodu naleznete v propozicích

 

Strana 19 z 19

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE