finallllllll_2.png


facebook


Ahoj Ultra vyzyvatelé !!

Od 7.2. je spuštěna registrace na závod. Během víkendu vám přijde email s informacemi o platbě, kterou je třeba provést do 7 dnů od podání přihlášky. Od pondělí pak bude vyvěšena průběžně aktualizovaná startovní listina. Zde budete mít u svého týmu kolonku (zaplaceno, nezaplaceno) - podle které poznáte, zda již platba dorazila, nebo ne.

Pokud jste se registrovali a nedošel vám náhodou obratem potvrzovací email, tak se prosím zkuste zaregistrovat znovu!! Je možné, že byla síť hned v prvních minutách registrace přetížena.

Startovní listina je v současné chvíli již více než z poloviny zaplněna a týmy se stále přihlašují!! Moc si vážíme vašeho zájmu utkat se s Radegastem pro dobrou věc! Budeme se ze všech sil snažit, aby jste se v zázemí chaty Koksař cítili jako doma a byli se vším nadmíru spokojeni J

S pozdravem organizační tým 

!! REGISTRACE !! 

Množí se nám dotazy k blížící se registraci a údajům, které budete potřebovat. Odpověď a podrobnosti naleznete zde!

!! REGISTRACE !! 

Zdravím všechny sportovce a dobrodruhy, kteří mají odvahu a chuť vyzvat Radegasta na jarní souboj! V pátek 7.2. ve 14:20 bude otevřena registrace na závod. Ve svislé liště vpravo se vám objeví záložka - REGISTRACE FORMULÁŘ. Registraci provádí Kapitán týmu za celý tým (vyplní potřebné údaje, typ ubytování). Do 2 dnů vám pak přijde email s informacemi o platbě, kterou je třeba provést do 7 dnů od podání přihlášky.

Po zaplacení startovného vám bude opět zaslán email s potvrzením o přijaté platbě (včetně zaslání propozic závodu a mapy v elektronické podobě). Jestliže v dané lhůtě nebude startovné zaplaceno, pak bude závodní tým z registrace (startovní listiny) vymazán.

Někteří z vás nám psali emaily s dotazem, zda je možné přijet na závod obytným autem. Tato varianta je možná. Pro obytná auta vyčleníme na travnaté ploše zvláštní prostor. Poplatek je stejný jako za stan. Pouze prosíme o uvedení tohoto typu ubytování do kolonky „Poznámka“ na konci formuláře.

  

Na závěr ještě pro jistotu dáváme tuto informaci. Závod je určen pro tříčlenné týmy, ale je možné se zúčastnit i ve dvojici. Tyto týmy však budou klasifikovány v kategorii tříčlenných týmů. Pro ty, kteří chtějí vytvořit kompletní tříčlenný tým, slouží naše seznamka.   J Třetího člena je možné do startovní listiny doplnit i dodatečně.

To je zatím vše! Jaro už je za dveřmi, tak pilujte formu, ať můžeme Radegasta pořádně prohnat!  

Petis

 

 MILO Š ŠKORPIL PŘISLÍBIL ÚČAST NA

RADEGASTOVĚ  VÝZVĚ!

Český běžecký guru, ultramaratonec, trenér, propagátor běhu a zdravého životního stylu. Tím vším, ale i mnohým jiným, je Miloš Škorpil. Tento běžecký sympaťák má na svém kontě krom nesčetného množství absolvovaných běžeckých i neběžeckých závodů všech distancí i ocenění časopisu Run„Dobrý čin roku 2013“.

Tento titul mu byl udělen za uspořádání „Běhu pro Achillovu patu“ z Aše do Košic, na start jubilejního 90. ročníku Medzinárodného Maratonu Mieru. Díky této akci oslovil mnoho běžců a nadšenců z řad široké veřejnosti, a tak společně přispěli na dobrou věc. Akce byla také spojena s velmi podařeným běžeckým happeningem - Františkolázeňskou 24hodinovkou.

milos

Milo š Škorpil se nyn í rozhodl do své nabité termínovky za řadit i z ávod a p ředevš ím neziskovou nada čn í akci – Radegastovu výzvu. P řisl íbil vytvo řen í t ř í členn ého dru žstva Běžeck é školy a aktivn í ú čast na z ávod ě, č ím ž podpoř í Haimaom - nadaci podporující dárcovství kostní d řeně.

Sám se k své účasti vyjádřil na stránkách Běžecké školy Miloše Škorpila: „ Pokud jde o mě, tak i když Radegastova výzva leží mezi Pražským maratonem a půlmaratonem v Karlových Varech, tak na ní jedu, protože tohle je přesně ten druh běžeckých závodů, co má význam.”

Tímto Miloši děkujeme za kladný ohlas a na všechny z Vás se těšíme třetí víkend v květnu pod sochou Radegasta! smile

 

 

 

 


 

!! Registrace do závodu bude otevřena

od 7.2. 2014 ve 14:20hod. !!

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE