finallllllll_2.png


facebook


 

STARTOVNÍ ČÍSLA

   Přinášíme informace ohledně startovních čísel. Každý závodník obdrží při prezentaci jedno startovní číslo, které musí mít po celou dobu v pohybu na trati viditelně umístěné na hrudi. Číslo také slouží jako vaše identifikace v zázemí chaty Koksař.

Občerstvovací stanice v centru závodu bude přístupná pouze pro závodníky s viditelně připnutým startovním číslem.

To samé bude platit také pro masáž nohou, která bude pro závodníky poskytnuta zdarma na chatě ve společenské místnosti - v sobotu od 20 hod. až do 23 hod.

Zdraví

Organizační tým RV

 

!!!! BEZPEČNOST PŘI ZÁVODĚ !!!!

          Ahoj Sportovci!! Víkend se nám už nezadržitelně blíží a finální přípravy již vrcholí. Uvádíme proto důležité info ohledně bezpečnosti:

Na startovním čísle VPRAVO DOLE  budete mít telefon na horskou službu: 1210

Doufejme, že horskou službu o víkendu nebudeme potřebovat. Je to závod na 24 hodin, takže prosím nic nepodceňte. V těchto horkých dnech hlavně nezapomeňte na pravidelný pitný režim. Pro jistotu bude také na Pustevnách u elektronického měření možnost doplnit vodu.

Pro jistotu připomínáme všechna důležitá bezpečnostní opatření:

  • Na jakoukoliv pomoc jinému závodníkovi v nouzi musí účastník závodu neprodleně upozornit pořadatele závodu a to buď v kanceláři závodu (stan vedle občerstvocí stanice před chatou Koksař – bude zde přítomen také zdravotník) nebo telefonicky na tel: 739 669 201 
  • Závodník je povinen poskytnout jinému závodníkovi první pomoc. První pomocí je také myšleno např. poskytnutí tekutin, jídla, oblečení atd.

!!!! Povinná výbava závodníka !!!!

  1. Nabitý mobilní telefon
  2. Funkční čelovka a jedny náhradní alkalické baterie
  3. Náhradní funkční čelovka
  4. Alu folie

      Povinná výbava závodníka bude během závodu kontrolována. V případě nedodržení povinné výbavy hrozí diskvalifikace celého týmu !!

 

!NÁRAMKY OPĚT PŘIPRANY!

 Budou k dispozici na občerstvovací stanici v zázemí závodu chaty Koksař - 1 KUS - 50 kč - výtěžek z náramků půjde na pomoc lidem s leukémií!

 

!! STOP ZMĚNÁM V REGISTRACÍCH

OD STŘEDY 12. SRPNA VE 20:00 !!

Ahoj Ultra vyzyvatelé! Přinášíme vám důležitou informaci! Poslední změny v registracích bude možné provádět do středy 12. srpna do 20 hod! Pak už bude jediná možnost změny v týmu až přímo na startu v sobotu během prezentace a to za jednorázový poplatek 100,- kč v hotovosti.

Takže prosím zkontrolujte zavčas všechny své údaje ve startovní listině !!

Je to z důvodu, aby se jakékoliv změny vyřešily zavčas pár dní před startem a sobotní prezentace tak mohla proběhnout co nejsnadněji :)

Dále upozorňujeme, že na Běžecký a turistický happening se bude možné přihlásit on-line

do středy 12. srpna do 20 hod.

Pak bude také možnost se přihlásit

PŘÍMO V DEN ZÁVODU - TEDY V NEDĚLI 16. SRPNA OD 8 HOD. DO 9:15

NA CHATĚ KOKSAŘ

Zdraví Organizační tým RV

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE