finallllllll_2.png


facebook


 

!NÁRAMKY OPĚT PŘIPRANY!

 Budou k dispozici na občerstvovací stanici v zázemí závodu chaty Koksař - 1 KUS - 50 kč - výtěžek z náramků půjde na pomoc lidem s leukémií!

 

!! STOP ZMĚNÁM V REGISTRACÍCH

OD STŘEDY 12. SRPNA VE 20:00 !!

Ahoj Ultra vyzyvatelé! Přinášíme vám důležitou informaci! Poslední změny v registracích bude možné provádět do středy 12. srpna do 20 hod! Pak už bude jediná možnost změny v týmu až přímo na startu v sobotu během prezentace a to za jednorázový poplatek 100,- kč v hotovosti.

Takže prosím zkontrolujte zavčas všechny své údaje ve startovní listině !!

Je to z důvodu, aby se jakékoliv změny vyřešily zavčas pár dní před startem a sobotní prezentace tak mohla proběhnout co nejsnadněji :)

Dále upozorňujeme, že na Běžecký a turistický happening se bude možné přihlásit on-line

do středy 12. srpna do 20 hod.

Pak bude také možnost se přihlásit

PŘÍMO V DEN ZÁVODU - TEDY V NEDĚLI 16. SRPNA OD 8 HOD. DO 9:15

NA CHATĚ KOKSAŘ

Zdraví Organizační tým RV

 

 

Radegastova výzva již za 3 týdny !!

Ahoj Sportovci! Termín akce se nezadržitelně blíží a my pro vás máme další novinky!

Tou nejdůležitější je, že 31.7. 2015 bude ukončena on-line registrace na 24 hodinový závod. Na místě bude možno přihlásit maximálně 10 týmů.. Na Běžecký a turistický happening bude otevřena on-line registrace až do středy 12.8. a pro ty, kteří to nestihnout on-line, bude možné se přihlásit i na místě v den závodu. Prosíme ale o včasné přihlášení, ať pak může vše probíhat hladce ;)     

 Dále prosíme všechny, kteří budou mít zájem o triko s logem závodu, ať se zaregistrují do

29.7. 2015

Po tomto datu už objednání trika nebude možné.. ;)

Už se na vás moc těšíme!!

Zdraví Organizační tým RV

 

 

Běžecký a turistický happening pro kostní dřeň

2015 

Ahoj Sportovci! Přípravy na RV jsou v plném proudu, a tak vás rádi seznámíme s novinkou letošního připravovaného ročníku - Běžeckého a turistického happeningu pro kostní dřeň 2015!

REGISTRACE ZDE

(PŘIHLÁŠENÍ NA HAPPENING BUDE MOŽNÉ TAKÉ NA MÍSTĚ ZÁVODU)

Jedná se o charitativní akci pro širokou veřejnost, kterou bude možné absolvovat jak běžecky, tak i zároveň jako turistický pochod. Akce proběhne v rámci závodu Radegastovy výzvy -

v neděli 16. srpna 2015 (start v 10hod., turistický pochod možné absolvovat již od 8hod.)

Trať je situována v krásné přírodě malebných Beskydských hor a vede přes turisticky atraktivní oblasti jako jsou Pustevny, hřeben Radhoště nebo kolem památné sochy pohanského boha Radegasta..

Mapa trati zde..

Akce je rozdělena do dvou kategorií:

Běžecký hapenning

12km - převýšení 549 m

150 kč / osoba / s elektronickým čipem (děti do 15 let s doprovodem rodičů - zdarma)

Pro sportovce, kteří chtějí absolvovat trať s elektronickým čipem - ten je zapůjčen při registraci na vratnou zálohu 200kč (ve výsledkové listině bude uvedeno jejich pořadí a čas). Start bude v 10 hod. a cílová elektronická brána bude uzavřena ve 13:30hod. - časový limit 3,5 hodiny. 

Turistický happening

6km pěšky (s využitím koloběžky při cestě dolů z Pusteven na Ráztoku) nebo 12km pěšky (bez využití koloběžky). Je zde také možnost využití lanové dráhy, která vás vyveze až na Pustevny :)

150 kč / osoba / bez elektronického čipu (děti do 15 let s doprovodem rodičů - zdarma)

Pro všechny, kteří si chtějí trať třeba jen rekreačně projít pěšky nebo se jen aktivně zúčastnit a podpořit dobrou věc - formou turistického pochodu (bez elektronického čipu - budou uvedeni ve výsledkové listině bez pořadového čísla). Vyjít bude možné v libovolném čase, tedy už i po prezentaci na startu, která začne od 8hod. ráno - cílovou branou bude možné projít do 14 hod.  

Hlavním cílem celé akce je stejně jako na 24 hodinovém závodu propagovat a rozšířit český registr dárců kostní dřeně – tedy oslovit nové dárce. Výtěžek jde na nadaci Haimaom (peníze jsou použity na léčbu postižených leukémií).

Akce je určena pro všechny, kteří mají chuť pomoci dobré věci! Více v propozicích zde..

 

© Copyright 2014, www.RadegastovaVyzva.cz, Všechna práva vyhrazena!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE